قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: جمعه 4 دسامبر 2015 | 19:26 ب.ظ| كد خبر: 331
فوری: رئال مادرید از کوپا دل ری حذف شد
فوری: رئال مادرید از کوپا دل ری حذف شد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، مطابق پیش بینی ها حکم به حذف رئال مادرید از کوپا دل ری داد.

به گزارش مغان رسا، رئال مادرید روز چهارشنبه  در دیدار مقابل کادیز در دور یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری،از دینس چریشف استفاده کرد که به دلیل محرومیت نباید در ترکیب رئال حضور پیدا می‌کرد ولی عدم اطلاع سپیدپوشان از این محرومیت باعث شد تا به علت شکایت باشگاه کادیز، پرونده ای علیه آنها شکل بگیرد.
چریشف در زمان حضورش در ویارئال به دلیل ۳ کارته شدن باید یک جلسه محرومیت در کوپا دل ری سپری می‌کرد ولی این اتفاق نیفتاد و دیدار مقابل کادیز، نوبت او برای گذراندن محرومیت بود. او در این دیدار به میدان رفت و گلزنی کرد ولی باشگاه کادیز از سپیدپوشان شکایت کرد و پرونده ای علیه رئالی ها در جریان افتاد.

لحظاتی پیش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا به ریاست فرانسیسکو روبیو، استدلال های رئال مادرید در این مورد را رد کرد و حکم به حذف این تیم از رقابت های کوپا دل ری داد. رئالی ها در واکنش به شکایت کادیز، دو دلیل برای استفاده از چریشف آورده بودند.

اولی اینکه نه از جانب فدراسیون فوتبال اسپانیا و نه از جانب باشگاه سایق چریشف(ویارئال)، در زمینه محروم بودن این بازیکن به آنها اطلاعی داده نشده بود و دومی اینکه طبق قوانین می بایست تمام کارت های یک بازیکن پس از انجام سه دور از رقابت ها حذف می شده است(این قانون مربوط به تیم های دسته پایین تر است که سه دور قبل از تیم های لالیگا کارشان در کوپا دی ری را آغاز می کنند.)
کمیته انضباطی هر دو ادله رئالی ها را رد کرد و در نتیجه با وارد دانستن شکایت کادیز، حکم به صعود این تیم به دور بعد داد.

باشگاه رئال مادرید همانطور که روز گذشته فلورنتینو پرز عنوان کرد، حال به دادگاه حکمیت ورزشی متوسل خواهد شد تا از این طریق احقاق حق کند. دلخوشی رئالی ها به مورد مشابهی است که برای تیم بانوان لورکا رخ داد. این تیم مدعی شد که فدراسیون شماره فکس باشگاه را نداشته و لیست محرومیت را به اشتباه برای یک شماره دیگر ارسال کرده است. دفاع آنها مورد قبول قاضی دادگاه حکمیت ورزشی قرار گرفت و رای به باقی ماندن آنها در جام داده شد.

انتهای پیام/

منبع : ورزش سه

جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...