قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: آگوست 11th, 2016 | 18:32 ب.ظ| كد خبر: 4284
بهسازی و احداث ۶ پروژه ورزشی در استان اردبیل واگذار می شود
بهسازی و احداث ۶ پروژه ورزشی در استان اردبیل واگذار می شود بهسازی و احداث ۶ پروژه ورزشی در استان اردبیل به سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان واجد صلاحیت بخش خصوصی واگذار می شود

بهسازی و احداث ۶ پروژه ورزشی در استان اردبیل به سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان واجد صلاحیت بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش مغان رسا به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل بهرام آقاخانی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در توضیح بیشتر چگونگی این واگذاری گفت: وزارت ورزش و جوانان به نمایندگی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در راستای آئین نامه اجرایی ماده ۲۷ قانون الحاق (۲) در نظر دارد ۶ پروژه ورزشی را در سطح استان به سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان واجد صلاحیت طبق ضوابط و بخشنامه های صادره واگذار نماید.

آقاخانی افزود: احداث زمین تنیس خاکی مجموعه ورزشی شهید رجایی و زمین چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شهدای نیار اردبیل، بهسازی استخر شهید رجایی اردبیل و سالن های استاد شهریار مشگین شهر، شهید ابراهیم پور و ۱۲ بهمن اردبیل، ۶ پروژه مدنظر هستند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان اردبیل در خصوص چگونگی واگذاری این پروژه ها گفت:  تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی واجدالشرایط متقاضی در این خصوص می توانند با درخواست کتبی جهت اعلام آمادگی به دبیرخانه ماده ۲۷ واقع در اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه کرده و نسبت به اخذ مدارک و فرم های لازم اقدام نمایند.

وی در پایان گفت: آخرین مهلت دریافت اسناد روز سه شنبه تاریخ ۲۶مردادماه جاری، آخرین مهلت تحویل پاکت پایان وقت اداری روز دوشنبه ۸ شهریورماه آینده و زمان و مکان بازگشایی پاکات ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۹ شهریورماه در محل اداره کل خواهد بود. بررسی کاربرگ ها و اسناد توسط کمیته منتخب کارگروه واگذاری و اصلاح و یا تکمیل آن توسط متقاضیان در صورت لزوم صورت خواهد گرفت و به سرمایه گذارانی که احراز صلاحیت گردیده اند جهت دریافت تضامین و پیشنهاد مشارکت دعوت نامه ارسال خواهد شد. البته در صورت هرگونه ابهام و دریافت توضیحات متقاضیان می توانند در ساعات اداری با دبیرخانه ماده ۲۷ تماس حاصل کنند.

جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...