قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: جولای 13th, 2016 | 10:52 ق.ظ| كد خبر: 3926
فرماندار پارس آباد خبر داد:
افزایش ۹۰میلیارد ریالی اعتبارات استانی شهرستان پارس آباد
افزایش ۹۰میلیارد ریالی اعتبارات استانی شهرستان پارس آباد فرماندار پارس آباد گفت : با افزایش۹۰میلیارد ریالی نسبت به سال گذشته امسال۲۷میلیارد تومان اعتبار استانی به شهرستان پارس آباد اختصاص یافت.

به گزارش مغان رسا ، فرماندار شهرستان در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان پارس آباد که جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی حضور داشتند با بیان اینکه اعتبار استانی امسال ۲۷ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۹ میلیارد تومان افزایش دارد.

وی افزود: توزیع اعتبارات بر اساس اولویت با لحاظ کردن مصوبات هیات وزیران و تخصیص آن برای تکمیل طرحهای نیمه تمام و ساماندهی مطالبات سال گذشته انجام میشود .

صمدیاظهار داشت :  شهرستان پارس آباد را از لحاظ طرحها و شاخص جمعیتی دومین شهر بزرگ استان نام برد و افزود برخلاف سالهای گذشته با توجه به منابع کشور امسال بیش از ۷۰ درصد اعتبارات ابلاغی تخصیص خواهد یافت .

وی به استعدادهای بالای شهرستان در زمینه عمرانی ، اقتصادی و خدماتی و تولیدی اشاره و افزود ۱۰درصد اعتبارات جاری استانی است و ۹۰ درصد آن از طریق اعتبارات ملی مصوب شده است .

فرماندار پارس آباد اجرای اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویتهای اصلی و اساسی اعلام و دستگاههای اجرایی و نهادهای شهرستان را به اجرای این امر مهم فراخواند.

در این جلسه رؤسای دستگاههای اجرایی نیازهای اصلی را بیان کردند که با حضور آقای مهندس خوشزاد نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اعتبارات استانی در بین ادارات توزیع شد.


جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...