قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: ژوئن 27th, 2016 | 14:29 ب.ظ| كد خبر: 3681
رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی خانه کارگر پارس‌آباد:
کارآموزی و کارآفرینی مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است
کارآموزی و کارآفرینی مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی خانه کارگر واحد پارس‌آباد گفت: کارآموزی و کارآفرینی مسیر تبلور و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش مغان رسا ، دکتر قادر وظیفه دمیرچی گفت : مسؤولیت در جامعه اسلامی امانتی الهی است که مسؤولان باید حق‌الناس و حق‌الله را با هم به عنوان یک امانت بر دوش بکشند و در زمان تصدی مسؤولیت با عدالت، انصاف و صداقت در جهت پیشبرد اهداف دینی و معیشتی جامعه با الگو قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری و بر اساس سیاست‌های کلان کشور تلاش کنند.

وی افزود: خط قرمز ما در این دانشگاه ولایت فقیه، قانون اساسی و سند چشم‌انداز علمی کشور و سیاست های خانه کارگر است.

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی خانه کارگر واحد پارس‌آباد تصریح کرد: هدف دانشگاه خانه کارگر پارس آباد، کارآموزی و کارآفرینی برای تبلور اقتصاد مقاومتی است.

دکتر وظیفه دمیرچی ادامه داد: ماموریت ما در سه مقوله آموزش، پژوهش و فرهنگ است که در دو حوزه صنعت و خدمات تحقق می‌یابد و هدف مرکز خانه کارگر تربیت نیروهای متخصص و متعهد با کارآموزی و کارآفرینی برای تبلور اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: در مسیر تحقق این امر آماده هستیم در جهت حل مشکلات و گلوگاه‌های صنعتی و خدماتی سازمان‌ها و شرکت‌های منطقه با آنها همکاری کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی خانه کارگر واحد پارس‌آباد در خصوص تغییرات در ساختارهای اداری و آموزشی مرکز افزود: اقدامات اساسی در خصوص ساختارهای اداری و آموزشی مرکز برداشته شده و استانداردهای کیفیت آموزشی در مرکز به طور قوی اجرا می‌شود.

دکتر وظیفه دمیرچی بیان کرد: از این به بعد مشکلی در ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی و فرهنگی به دانشجویان نخواهیم داشت.

وی در خصوص دوره‌ها و رشته‌های آموزشی مرکز بیان کرد: این مرکز دارای ۱۰ رشته تحصیلی است و برای ترم‌های آتی در رشته‌های حسابداری، جوشکاری، کامپیوتر و مکانیک ماشین افزار در گرایش‌های مختلف دانشجو جذب می‌کند و رشته کارآفرینی الکترونیک در حال تدوین است که در صورت نهایی شدن برای اولین بار در کشور در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو پذیرش خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی خانه کارگر واحد  پارس‌آباد در خصوص دوره‌های تک پودمان اظهار کرد: هم اکنون دوره‌های آمادگی نظام مهندسی عمران، تعمیرات موبایل، آموزش برنامه‌نویسی اندروئید و چندین دوره دیگر در حال اجرا و ثبت نام است که مدرک پایان دوره از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی اهداء می‌شود.

منبع: فارس


جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...