قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: اکتبر 6th, 2016 | 18:00 ب.ظ| كد خبر: 4560
مدیر عامل موسسه خیریه آرزو استعفا داد
مدیر عامل موسسه خیریه آرزو استعفا داد “سعید مجردی” موسس و مدیرعامل موسسه حمایت از بیماران سرطانی آرزو در پارس آباد از سمت خود استعفا داد.

به گزارش مغان رسا به نقل از مغانه، در متن استعفانامه مجردی خطاب هیات امنای موسسه آرزو، دلایل شخصی از جمله بیماری ناشی از اسارت در زمان جنگ تحمیلی، علت برکناری از سمت مدیرعاملی این موسسه مردم نهاد عنوان شده است.

سعید مجردی در سال ۱۳۸۶ به عنوان موسس و بنیانگذار فعالیت خود را با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، در این موسسه شروع کرد.

وی از شهریور سال ۱۳۸۹به صورت داوطلب به سمت مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه انتخاب شد که در طی این مدت منشا خدمات و افتخارات زیادی بوده که تهیه مهمانسرای رایگان برای بیماران سرطانی در تهران، انجام رادیوترابی دههامیلیون تومانی در تهران، اردبیل و زنجان ، کسب مقام اول در بین بیش از ۹۰سازمان مردم نهاد استان اردبیل در سال جاری، حضور در برنامه “امید به زندگی در بیماران مبتلا به سرطان و تاثیر انجمن های خیریه” شبکه اول صداوسیما و دهها افتخار وخدمات مهم دیگر از آن جمله است.

بنیانگذار موسسه خیریه آروز به دنبال کناره گیری از سمت مدیرعاملی، با انتشار متنی نوشت: اینجانب سعید مجردی با تقدیم بهترین سلام ها و درودها به خیرین گرانقدر و آرزوی سلامتی برای شما عزیزان و مددجویان محترم به دلایل شخصی و از جمله بیماری که حاصل اسارت در زمان جبهه و جنگ در اردوگاههای جنگی در عراق است ، استعفای خودم را بعنوان مدیرعامل و عضو هییت مدیره تقدیم اعضای هییت امنای موسسه آرزو کرده ام و از صمیم قلب برای این انجمن ، آرزوی موفقیت و حفظ مقام و موقعیتش را در بین خیرین گرانقدر دارم و حتما با تلاش و کوشش میسر خواهد شد.

photo_2016-10-05_19-11-14

جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...