قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۰۶:۲۷ ق.ظ| كد خبر: 2896
عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان های پارس آبادمغان آغاز شد+تصاویر
عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان های پارس آبادمغان آغاز شد+تصاویر شهردار پارس آبادمغان از آغاز عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان ها و معابر این شهر در جهت تسهیل در تردد شهروندان و وسایط نقلیه خبر داد.

به گزارش مغان رسا، خیراله سربلند روز پنجشنبه در بازدید از عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های شهر پارس آبادمغان با بیان اینکه نامناسب بودن خیابان ها و معابر اصلی یکی از دغدغه های اصلی شهروندان پارس آبادی است، اظهار داشت: در این راستا بهسازی خیابان ها، تسهیل در تردد شهروندان و وسائط نقلیه، عملیات آسفالت برخی از معابر این شهر با تلاش و همت مجموعه شهرداری به صورت ضربتی آغاز شد.

شهردار پارس آبادمغان با اشاره به اینکه هم اکنون لکه گیری از میدان گاز به طرف خیابان کمربندی در حال اجراست، گفت: عملیات آسفالت و لکه گیری دیگر معابر و خیابان هایی که آسفالت آنها از بین رفته در روزهای آینده طبق برنامه کاری در کوتاه ترین زمان ممکن لکه گیری و آسفالت می شود.

وی رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری پارس آباد برشمرد و ابراز امیدواری کرد: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های شهر موجبات خشنودی همشهریان را فراهم کند.

ar1 (1)_2ar1 (3)_2ar_7ar1 (4)_2ar1 (5)_0ar1 (7)ar1 (8)ar1 (9)

منبع: آران مغان

 1. محسن   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۵  

  با سلام. واقعا خیابان های ما به لکه گیری احتیاج دارد !!!!!!! واقعا متاسفم. خیابان های ما از لکه گیری گذشته عزیزان من.چرا خودتون رو قول میزنید.

جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...