قیمت طلا و آهن
قیمت ارز
قیمت خودرو
شاخص بورس اوراق بهادار
وب لوکس
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
باشگاه کیواسپرت افق
تاریخ انتشار: می 4th, 2019 | 18:10 ب.ظ| كد خبر: 5331
دانش آموزان امروز با تربیت معلمان متعهد فردای کشور را به روشنی رقم خواهند زد.
دانش آموزان امروز با تربیت معلمان متعهد فردای کشور را به روشنی رقم خواهند زد. مهندس حاجی پورمعاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد:تربیت بزرگترین و مهمترین سرمایه های کشور به دستان معلمان شریف سپرده شده و این نشانه ای از اهمیت این شغل شریف که پیامبران نیز بر آن معروف هستند می باشد.

به گزارش مغان رسا،مراسم زنگ سپاس معلم به مناسبت هفته معلم در مدرسه بوعلی شهرستان پارس آباد برگزار و زنگ سپاس با حضور معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد و مسئولان شهرستانی به صدا درآمد

 

مهندس عدالت حاجی پور  معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد ضمن تبریک هفته معلم به دانش آموزان و فرهنگیان با اشاره به سخنان بنیان گذار کبیر انقلاب در خصوص اینکه امید من به شما دانش آمزان است گفت تربیت  بزرگترین و مهمترین سرمایه های کشور به دستان معلمان شریف سپرده شده و این نشانه ای از اهمیت این شغل شریف که پیامبران نیز بر آن معروف هستند می باشد.

 

حاجی پور با اشاره به اینکه بیش از ۳۰ هزار دانش آموز شهرستان در بیش از ۲۶۰ مدرسه تحت تعلیم و آموزش و پرورش بیش از ۲۳۰۰ فرهنگی و معلم شریف هستند گفت اساس جامه و تربیت نسل آینده وظیفه ای خطیر بوده و شایسته قدردانی و تقدیر است و امروز بهانه است تا از این عزیزان به نحو شایسته تجلیل گردد.

 

وی همچنین با اشاره به موقعیت خاص کشور و کینه توزی های دشمنان و اعمال تحریمهای ظالمانه بر ملت ایران گفت شما دانش آموزان با ادب و علم و خودباوری خود پشتیبان ایران اسلامی بوده و پاسخ داندان شکنی با رقم زدن پیشرفتهای بزرگ علمی و صنعتی و فرهنگی به دشمنان خواهید داد.

در ادامه این مراسم زنگ سپاس معلم به صدا در آمده و از مدیریت آموزش و پرورش و تعدادی از معلمان تجلیل شد.

جدیدترین
پر بازدیدترین
نظرسنجی
 • طراحی سایت را چگونه ارزیابی می کنید

  • خیلی خوب (71%)
  • خوب (24%)
  • ضعیف (3%)
  • متوسط (2%)

  جمع آرا: 505

  Loading ... Loading ...